هنوز وارد نشدی!

ثبت نام / ورود
نسخه 2.3.4

ثبت آگهی رایگان

افزودن متن

افزودن تصویر

شهر و محدوده آگهی

انتخاب دسته بندی

ویژگی هاانتخاب روی نقشه

شماره تماس آگهی کننده

کد تاییدیه

در صورت عدم دریافت کد تایید لطفا مجددا با رفرش صفحه سعی کنید و یا کلید کد مجدد را پس از یک دقیقه فشار دهید
در حال ارسال کد ...
ثبت آگهی به منزله ی موافقت با قوانین دادزن است

لیزینگ خودرو دادزن!

موافقت نامه
تکمیل اطلاعات
تکمیل ثبت نام

لطفا ضمن مطالعه دقیق قوانین ورودی ها را پر کنید بعد به روی دکمه مرحله بعد بزنید.لازم به ذکر است که تكمیل و ارایه پرسشنامه هیچگونه تعهدی متوجه شركت نمیكند

اینجانب ضمن آگاهی از كلیه شرایط و نحوه اعطای تسهیلات، صحت مندرجات این پرسشنامه را تایید مینمایم و بدینوسیله متعهد میشوم در صورتیكه بعداً خلاف اطلاعات درج شده در این پرسشنامه اثبات گردد، هرگونه خسارات وارده به شركت اشخاص ثالث را جبران نمایم. و اطلاع دارم ممكن است از آن در جهت تعیین اهلیت اعتباری و اعتبارسنجی استفاده شود. به همین منظور اجازه میدهم تا:
  • پیام های اطلاع رسانی را در خصوص تسهیلات درخواستی از بدو انعقاد قرارداد تا تسویه حساب نهایی ارسال نماید.
  • اطلاعات اینجانب را كه قبلاً توسط سامانه اعتبارسنجی شركت مشاوره رتبه بندی اعتباری ایران گرداوری شده به صورت مستمر از سامانه مذكور درخواست و دریافت نموده و از آن در جهت اعتبارسنجی اینجانب استفاده نمائید.
  • اطلاعات اینجانب را به صورت مستمر به شركت اعتباری ایران ارسال نماید تا از این طریق زمینه لازم جهت اعطای تسهیلات را فراهم نموده و از كامل بودن اطلاعات اطمینان حاصل نماید و جامعیت سیستم اعطای تسهیلات را حفظ نمایند.
  • همچنین اجازه توزیع و پردازش اطلاعات خود را به تمام اعضای سامانه اعتبارسنجی شركت مشاوره اعتباری ایران داده و حق هرگونه اعتراض، دادخواهی، اعلام دعوی و مطالبه خسارت و ضرر و زیان ناشی از استفاده و پردازش اطلاعات سامانه اعتبارسنجی شركت به استفاده كنندگان مجاز از سوی بانک مركزی جمهوری اسلامی ایران را از خود سلب می نمایم

اطلاعات شخص متقاضی


صدور :سکونت :با تشکر از اعتماد شما !